Výrobci

allard logo

Allard International sdružuje několik distribučních společností, výrobní závody a vývojová pracoviště jak v Evropě tak i v USA. V severských zemích působí pod názvem Camp Scandinavia s tradicí od roku 1950. V USA a Anglii je společnost známá pod názvem Allard Int.
Allard International se mimo jiné zabývá výrobou komponentů a termoplastových materiálů 3D-lite a X-lite pro další zpracování na protetických pracovištích a současně vyrábí již hotové sériové pomůcky. Zajišťuje distribuci, vzdělávání a školení v oblasti ortoticko-protetických patentovaných pomůcek ke zkvalitnění života, např. SWASH, ToeOff, BlueRocker, Kid-dee-lite, Element´s body apod., které můžete nalézt i v naší nabídce.

logo gibaud

Historie francouzské společnosti Gibaud spadá až do roku 1870, kdy začala vyvíjet textilie, které chrání a pomáhají k rekonvalescenci. Postupně společnost vyvíjela různá ortopedická řešení. V současnosti se zabývá sériovou výrobou ortopedických pomůcek, funkčního prádla, obuvi a dalších výrobků. Část výroby uvádíme na český trh, jedná se především o produktové řady Manugib, Genugib, Lombogib a další výrobky, které jsou vyrobeny z kvalitních (převážně originálních) materiálů a pyšní se výborným zpracováním. Veškerá výroba, včetně distribučních článků, pochází z oblastí Auvergne-Rhône-Alpes ve Francii.

Logo Pavis

Nabízíme rovněž sériové ortopedické pomůcky italské společnosti Pavis. Jedná se o rodinnou společnost s tradicí již od roku 1969, jejíž výroba je kompletně zajištěna v Itálii. Jednotlivé produkty jsou vyrobeny z originálních vysoce kvalitních hypoalergenních materiálů, které vynikají svou funkčností, účinností a zajištěním pohodlí. Kromě klasických ortopedických pomůcek firma nabízí rovněž sportovní řádu ortéz a bandáží.

logo geni

Nizozemská společnost GeniMedical, založená v roce 1998, vyvíjí a prodává ortopedické pomůcky a spolupracuje s nemocnicemi v Nizozemí i v zahraničí. Naše společnost distribuuje hlavně termoplasty pro protetická pracoviště v ČR a SR, a také fixační korkové dlahy. Tyto produkty mají skvělé vlastnosti, které ocení jak odborní pracovníci, tak pacienti.

logo dirame

Belgická společnost Dirame funguje na trhu již více než 40 let. Specializuje se na dovoz, distribuci a marketing ortoticko-protetetických produktů. Dirame Ortho je partner a hlavní distributor americké společnosti Ultraflex Systems pro Evropu, Střední východ a Afriku, která se zabývá výzkumem ortotiky, konkrétně při léčbě ztráty pohybu a spasticity. Produkty této společnosti naleznete také v naší nabídce Ultraflex.

logo kinetec

Společnost Kinetec se 40ti letou historií je lídrem na trhu ve vybraných skupinách zdravotnických prostředků a materiálů pro zdravotnictví, díky důrazu kladenému na kvalitu, služby a inovace. Společnost je součástí skupiny MedFac s pobočkami ve Francii, USA a Velké Británii a nabízí stále širší sortiment profesionálních výrobků. V současné době se společnost stala dodavatelem 3D termoplastů.

Toggle menu